Zielone salony ...

Pierwsze wiosenne promienie słońca przenoszą nasze życie do ogrodów. W salonach pod chmurką odpoczywamy,  przyjmujemy gości,  a dla naszych dzieci są one bezpiecznym miejscem zabaw.

Piękny ogród to nie tylko rośliny. Oczko wodne, staw kąpielowy, kaskada, kącik wypoczynkowy, miejsce na grill, piaskownica i zjeżdżalnia dla dzieci to elementy o funkcjach estetycznych i użytkowych, które w połączeniu z puszystym trawnikiem stworzą wnętrze zielonego salonu. Dobrze zaprojektowany i zagospodarowany ogród będzie harmonijnie uzupełniał otoczenie i długo cieszył oko właścicieli.

usługi ogrodnicze

... tworzymy ogrody na miarę

 • Zobacz nasz sprzęt ...
 • Zobacz nasz sprzęt ...
 • Zobacz nasz sprzęt ...
 • Zobacz nasz sprzęt ...
 • Zobacz nasz sprzęt ...
 • Zobacz nasz sprzęt ...
Liczy się każdy grosz... PDF Drukuj Email

 

 

Specjalnie dla Państwa dysponujemy nowym, profesjonalnym sprzętem ogrodniczym o różnorodnych funkcjach i wysokich parametrach roboczych.
Wychodzimy z założenia, że warto zainwestować w dobry sprzęt i nowoczesne technologie, aby zapewnić wysoką jakość i szybkość wykonywanych usług, niezawodność sprzętu oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki takim rozwiązaniom możemy zaproponować Państwu atrakcyjne ceny Naszych usług.

 

Kosiarka samojezdna

Partner  P11577RB

Kosiarka samojezdna

Partner Macculloh M200107HRB

Kosiarka pchana

Partner P53-625D 3w1

Wykaszarka

Husqvarna  323RII

Dmuchawa do liści

Partner BV 325

Nożyce do żywopłotu

Husqvarna  123HD65X

 

CIĄGNIK KOMUNALNO-OGRODNICZY DEUTZ FAHR  AGROKID  230  - 50 KM, WYPOSAŻONY W:

koła rolnicze  - dla zwiększenia przyczepności i siły uciągu mają zastosowane we wszystkich pracach ciężkich, takich jak prace ziemne i uprawa podłoża czyli wszędzie tam gdzie teren zielony jest w przygotowaniu.

koła trawnikowe - stosowane na gotowe tereny zielone. Ich budowa (szerokość, niewielki bieżnik) pozwala zabezpieczyć murawę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także rozłożyć nacisk na dużą powierzchnię styku z podłożem i nawet na dość grząskim gruncie wyeliminować powstanie kolein.

ładowacz czołowy - pozwoli na wykonanie wszelkich prac ziemnych związanych z usuwaniem jałowej i nawożeniem urodzajnej gleby, plantowanie i wyrównywanie wstępne podłoża pod zasiew, załadunek i rozładunek wszelkich materiałów niezbędnych do budowy ogrodu.

przedni TUZ  i WOM - pozwala  zamontować wszystkie te maszyny, które muszą pracować  przed ciągnikiem takie jak:  zamiatarka, pług śnieżny, pług wirnikowy itp.

 

 

 

AGREGAT UPRAWOWO SIEWNY AGRITEC UK F 40

Doskonale sprawdza się przy siewie wielko powierzchniowym.  Wydajność sięga nawet 30 000 m2 dziennie. Budowa urządzenia ogranicza liczbę zabiegów na terenie przyszłego  trawnika do minimum, czyli do jednego.

 

 

 

Schemat działania:

 • spulchnienie gleby (1)
 • sortowanie kamieni, darni, resztek roślinnych i innych odpadów biologicznych, wyrównanie nawierzchni (2)
 • zasobnik nasion (3)
 • pobranie nasion z zasobnika i równomierny wysiew (4)
 • wyrównanie zasianej nawierzchni (5)
 • mieszanie nasion z ziemią, zagęszczenie, wałowanie (6)

Jako opcję wyposażenia posiada hydrauliczny siłownik przesuwu bocznego. Umożliwia on przesunięcie agregatu o 60 cm w prawo względem ciągnika co znacznie ułatwia  pracę przy płotach, murkach oporowych, drzewach, żywopłotach, rabatach bez zagrożenia uszkodzeń i zniszczeń.

 

OPRYSKIWACZ HARDI ATV

Opryskiwacz zaczepiany  o szerokości roboczej 2m i pojemności zbiornika 120 l  pozwala na zwiększenie wydajności pracy do ok 10 000 m2/h. Jego kompaktowa konstrukcja pozwala na pracę  na otwartych przestrzeniach jak i na obszarze zadrzewionym,  czy nieforemnym . Zasilany jest pompą elektryczną 12V. W swym wyposażeniu posiada manometr, który wskazuję ciśnienie cieczy na belce roboczej, co czyni go wyjątkowo precyzyjnym jeśli chodzi dawkowanie środka. Dawkowanie środka jest  szczególnie istotne, gdyż nadmiarem środka możemy "spalić" rośliny, zaś przy niewystarczającej ilości cieczy roboczej na jednostkę powierzchni nie osiągniemy pożądanego efektu. Posiada także  dyszę ręczną , która pozwoli wykonywać opryski rabat krzewów i drzew oraz  tych części ogrodu, do których dojazd jest niemożliwy lub utrudniony. Szerokie ogumienie zabezpiecza powierzchnię trawnika przed uszkodzeniami wynikającymi ze zbyt dużego obciążenia kół.

 

 

SIEWNIK RĘCZNY PROSEEDER MINI

Siewnik wykorzystywany na małych powierzchniach oraz do precyzyjnego wykańczania siewu w trudno dostępnych miejscach.

 

 
Chwasty na trawniku

Chwasty na trawniku pojawiają się z czterech prostych przyczyn. Przed wysianiem nasion do gleby chwasty nie zostały skutecznie zniszczone. Nasiona chwastów znajdowały się w urodzajnej ziemi nawiezionej pod trawnik lub w mieszance traw zakupionej do siewu.

Więcej …
Chcesz więcej porad?

Mamy kilka w zanadrzu.

Warto porozmawiać

Podzamek Golubski 1
87-400 Golub-Dobrzyń
tel./fax: 56 683 53 59
kom: 505 22 11 03, 505 22 14 19
e-mail: biuro@greeneco.net.pl
www.greeneco.net.pl

usługi ogrodnicze


COPYRIGHT ©2010-2011 GREENECO | USŁUGI OGRODNICZE.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

Odwiedzin: .
Apláuz Agencja Reklamowa Toruńgadzety reklamowe do ogrodugreeneco | ogrody, projektowanie ogrodów

ogrody, usługi ogrodnicze toruń

apjoo