Zielone salony ...

Pierwsze wiosenne promienie słońca przenoszą nasze życie do ogrodów. W salonach pod chmurką odpoczywamy,  przyjmujemy gości,  a dla naszych dzieci są one bezpiecznym miejscem zabaw.

Piękny ogród to nie tylko rośliny. Oczko wodne, staw kąpielowy, kaskada, kącik wypoczynkowy, miejsce na grill, piaskownica i zjeżdżalnia dla dzieci to elementy o funkcjach estetycznych i użytkowych, które w połączeniu z puszystym trawnikiem stworzą wnętrze zielonego salonu. Dobrze zaprojektowany i zagospodarowany ogród będzie harmonijnie uzupełniał otoczenie i długo cieszył oko właścicieli.

usługi ogrodnicze

... tworzymy ogrody na miarę

  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
Profilaktyka chemiczna trawnika i roślin PDF Drukuj Email

Rośliny w naszych ogrodach są narażone na trzy czynniki, które w sposób radykalny mogą zrujnować estetykę terenu zielonego. Zabiegami mechanicznymi jak koszenie, aeracja, wertykulacja  w znacznym stopniu jesteśmy w stanie ograniczyć ich występowanie  jednak nie wyeliminujemy ich w 100 %. Chwasty, szkodniki, choroby wywołane infekcjami grzybowymi będą atakowały Państwa ogród. Proponujemy profilaktykę chemiczną poprzez zastosowanie odpowiednich środków: fungicydów,  herbicydów, pestycydów.

 
Trawnik rekreacyjny

Planujemy na większych powierzchniach z przeznaczeniem na tereny rekreacji, do bardzo intensywnego użytkowania np. na placach zabaw dla dzieci. Trawa na trawniku rekreacyjnym powinna być miękka w dotyku i odporna na deptanie.

Chcesz więcej porad?

Mamy kilka w zanadrzu.

Warto porozmawiać

Podzamek Golubski 1
87-400 Golub-Dobrzyń
tel./fax: 56 683 53 59
kom: 505 22 11 03, 505 22 14 19
e-mail: biuro@greeneco.net.pl
www.greeneco.net.pl

usługi ogrodnicze


COPYRIGHT ©2010-2011 GREENECO | USŁUGI OGRODNICZE.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

Odwiedzin: .
Apláuz Agencja Reklamowa Toruńgadzety reklamowe do ogrodugreeneco | ogrody, projektowanie ogrodów

ogrody, usługi ogrodnicze toruń

apjoo