Zielone salony ...

Pierwsze wiosenne promienie słońca przenoszą nasze życie do ogrodów. W salonach pod chmurką odpoczywamy,  przyjmujemy gości,  a dla naszych dzieci są one bezpiecznym miejscem zabaw.

Piękny ogród to nie tylko rośliny. Oczko wodne, staw kąpielowy, kaskada, kącik wypoczynkowy, miejsce na grill, piaskownica i zjeżdżalnia dla dzieci to elementy o funkcjach estetycznych i użytkowych, które w połączeniu z puszystym trawnikiem stworzą wnętrze zielonego salonu. Dobrze zaprojektowany i zagospodarowany ogród będzie harmonijnie uzupełniał otoczenie i długo cieszył oko właścicieli.

usługi ogrodnicze

... tworzymy ogrody na miarę

  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
Projektowanie i budowa ogrodu PDF Drukuj Email

Ogród to inwestycja w najbliższe otoczenie, która powinna stanowić jego harmonijne dopełnienie i cieszyć przez lata. Budowa ogrodu, tak jak każdego innego obiektu, to proces składający się z kilku etapów, z których najważniejszy to projektowanie.

 

Etap I - projektowanie

Projekt ogrodu to etap, w którym podejmujemy kluczowe decyzje dotyczące koncepcji ogrodu, planowania przestrzeni z podziałem na funkcje jakie ma on spełniać dla użytkowników, dogodnej komunikacji, doboru roślin, materiałów dekoracyjnych oraz zastosowania nowoczesnych technik i rozwiązań, które umożliwią skuteczną i łatwą pielęgnację. Na tym etapie planujemy koszty związane z realizacją projektowanych założeń ogrodowych oraz ustalamy kolejność prac w trakcie realizacji.

 

Etap II - realizacja projektu

Na etapie realizacji projektu wykonujemy wszystkie prace zaplanowane w trakcie projektowania m.in.: przygotowujemy teren, montujemy automatyczny system nawadniania, wytyczamy ścieżki i rabaty, wykonujemy nasadzenia roślin i wysiewamy nasiona traw.

 

Etap III - pielęgnacja zieleni

Pielęgnacja zieleni to etap wymagający doświadczenia i wiedzy oraz znajomości nowoczesnych rozwiązań, wspomagających skuteczność podejmowanych działań. O pielęgnacji zieleni myślimy już na etapie projektowania poprzez odpowiednie kompozycje roślin i odpowiedni dobór materiałów dekoracyjnych, dzięki którym możemy np. zahamować wzrost chwastów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym projektem.

 

mt_galery:projekt

 
Choroby trawników

Większość chorób darni wywoływana jest przez grzyby. Miejsca szczególnie narażone na rozwój chorób to te, w których trawa ma niewłaściwe warunki rozwoju.

Więcej …
Chcesz więcej porad?

Mamy kilka w zanadrzu.

Warto porozmawiać

Podzamek Golubski 1
87-400 Golub-Dobrzyń
tel./fax: 56 683 53 59
kom: 505 22 11 03, 505 22 14 19
e-mail: biuro@greeneco.net.pl
www.greeneco.net.pl

usługi ogrodnicze


COPYRIGHT ©2010-2011 GREENECO | USŁUGI OGRODNICZE.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

Odwiedzin: .
Apláuz Agencja Reklamowa Toruńgadzety reklamowe do ogrodugreeneco | ogrody, projektowanie ogrodów

ogrody, usługi ogrodnicze toruń

apjoo