Branża okularów rozwija się bardzo intensywnie. W ostatnich latach do sektora weszły nowe materiały tworzenia oprawek, innowacyjne technologie produkcji soczewek, chociażby progresywnych. W ten sposób okulary stanowią nie tylko bardzo modny, codzienny gadżet, ale są dostępne cenowo dla każdego i poprawiają komfort codziennego funkcjonowania. Jak zatem dopasować właściwe okulary, na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru, na jakie marki należy postawić, aby nie rozczarować się w dłuższym terminie?

Jak podjąć właściwą decyzję o dopasowaniu soczewek i oprawek?

okulary i zachod slonca

Standardowo w okularach masz do czynienia z soczewkami i oprawkami. Dzięki dobrze dopasowanym oprawkom jesteś w stanie odciągać spojrzenia od wad twarzy czy kontrastować nimi łysinę (przydatne dla panów). Oprawki różnią się kształtem, kolorystyką, wielkością. Duże okulary naturalnie pasują do większych twarzy, owalnych, podkreślają wtedy ich rysy. Nie możesz jednak stawiać wyłącznie na modne oprawki, ale koniecznie je zmierzyć. Niedopasowana oprawka powoduje bóle w okolicach skroni, zsuwa się z nosa, uwiera w uszy. Dobrze dobranych okularów po prostu w ogóle nie czuć i to jest zadanie, które należy do profesjonalnego optyka. Na rynku optycznym spotkasz wiele ciekawych oprawek, chociażby drewnianych, tytanowych, aluminiowych, z tworzyw sztucznych. Uniwersalne okulary promuje marka Oakley stawiająca w dużym stopniu na ręczne wykończenie produktu. Okulary Oakley wyróżniają się ponadczasowym, modnym stylem, a także łatwością dopasowania do preferencji. Przy obecnej technologii produkcji nawet bardzo grube soczewki da się zoptymalizować wizerunkowo.

Wygoda, właściwości prozdrowotne, moda – zalety inwestycji w solidne okulary

Oczywiście zakup i wybór okularów wymaga poświęcenia chwili czasu. To jednak inwestycja zdecydowanie długoterminowa, wygodna, prozdrowotna, wpływająca pozytywnie na budowanie wokół siebie poważniejszego wizerunku. Wykorzystaj zatem wskazówki z artykułu, a na pewno poprawisz komfort codziennego widzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okularów Oakley, w ramach firmy Aurore. http://aurore.pl/c/5617/oakley-meskie-okulary-przeciwsloneczne.html

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)