Montowanie taśm led-owych nie jest skomplikowane, a to za sprawą bardzo zmyślnego zaprojektowania tego rodzaju oświetlenia i wykorzystania dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Tak mało inwazyjne zadanie jest w stanie wykonać każdy, kto chce zainwestować w taśmy led i wykonać samodzielnie ich montaż. Ich koszt nie jest zbyt niski w porównaniu do innego oświetlenia tego typu.

 

Oświetlenie w formie taśm, zmodyfikowanego oświetlenia ledowego nadaje się do każdego pomieszczenia. Można ja kupić na metry bądź w gotowych szpulkach z dołączonym zasilaczem.  Najczęściej odcinek gotowych taśm nie wynosi jednorazowo więcej jak dwa metry. Niemniej jednak taśma o wymiarze 1,5 do 2 metrów w gotowych propozycjach sklepowych z pewnością wystarczy do tego aby można było oświetlić część pomieszczenia, miejsca, które ma być podkreślone właśnie w ten sposób. Jeżeli z kolei planujemy wykorzystać taśmę led do oświetlenia większej powierzchni lepszym rozwiązaniem będzie kupno taśmy led w sklepie elektrycznym na metry.

Jaki kolor taśmy led?

rurki-z-tasmami-ledW zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, i gdzie ma być zamontowana taśma led, możemy dobrać ją kolorystycznie dopasowaną do aranżacji wnętrza. Szeroka paleta barw oświetlenia sprawia, iż możemy ją kupić w standardowych kolorach światła białego i żółtego, jak również w kolorze niebieskim, czerwonym, zielonym. Wybór taśm ledowych jest ogromny, a ich wykorzystanie w ostatnim czasie jest równie wielkie. Nawet możemy kupić je w formie taśm ledowych na choinkę zamiast tradycyjnych lampek choinkowych, gdzie efekt ich zastosowania jest zaskakujący.

Gdzie lepiej kupić taśmy led żeby było taniej?

Sklepów elektrycznych, marketów jest wiele, a w każdym z nich znajdziemy szereg różnych produktów z grupy oświetlenia ledowego tym bardziej, że tego rodzaju światło jest na dzień dzisiejszy najbardziej popularne.

 

Pośród produktów znajdziemy również taśmy ledowe oferowane w różnych cenach, długościach, kolorach. Warto jest przed zakupem dobrze rozejrzeć się za taśmami ledowymi, za które nie musimy płacić kroci, jeśli trafimy na okazje sprzedażową, czy na promocję itd.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)