Wiele firm, czy instytucji publicznych w trakcie swojej działalności marz o stworzeniu warunków, które pozwolą w niezachwiany sposób skupić się na najważniejszych zadaniach. Niestety im większe przedsięwzięcie prowadzimy, tym o więcej kwestii musimy zadbać. Wśród niezwykle istotnych spraw mieści się między innymi utrzymanie porządku w obiekcie, dotyczące zarówno czystości, jak i sprawnego działania wszystkich urządzeń, czy instalacji. Jak zorganizować sprawne i korzystne rozwiązanie tego problemu?

Czy to się opłaca?

Z punktu widzenia zarządców obiektów outsourcing usług porządkowych jest zdecydowanie bardzo korzystnym rozwiązaniem. Dość powiedzieć, że już pierwsze miesiące korzystanie z usług zewnętrznej firmy cleaningowej pozwolą zredukować koszty samodzielnego utrzymywania porządku na poziomie od 15 do nawet 20 proc. W kolejnych miesiącach korzyści są jeszcze większe, a wynikają głównie z faktu, że wszelkie obowiązki dotyczące stworzenia i utrzymania stanowiska pracy, w tym dostawy środków czystości, spadają na dostawcę usług.

inwemer

INWEMER – profesjonaliści w swoim fachu

Firma INWEMER powstała już w 1992 roku, więc posiada niezbędne doświadczenie w realizowaniu swoich usług. Oferuje szereg usług wspierających firmy i instytucje w całej Polsce. Odpowiednio wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem dbają o utrzymywanie porządku w miejscu pracy kontrahenta, a także zajmują się obsługą techniczną nieruchomości. Firma posiada aż 6700 pracowników, dlatego jest w stanie zajmować się utrzymywaniem czystości w budynkach, o łącznej powierzchni 4 400 000 m. kw. Powierzając obsługę techniczną i zapewnienie czystości firmie INWEMER możecie Państwo spokojnie zająć się czynnościami związanymi z prowadzeniem działalności, ponieważ pracownicy INWEMER zadbają o solidne wykonywanie swojej pracy w najdrobniejszych szczegółach. Poza tym, firma zaoferować może szereg innych usług, które odpowiadają aktualnym potrzebom działów administracyjnych kontrahenta.

www.inwemer.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)