Każda kobieta wybierając się na jakikolwiek bal czy też elegancką imprezę taneczną w tym sezonie zastanawia się nad tym jakie sukienki są najpiękniejsze. Nie ma tutaj ustalonych żadnych wzorców, a jedynie pewne normy ogólne. I to nie dla każdej kobiety, ale według jej upodobań i spojrzenia na siebie oraz swoje ciało.

Dużo, od tego jakie sukienki się wybierze, jest zależne od tego w jaki sposób chce się podobać mężczyznom i jakie posiada się ciało. Jeśli jakaś kobieta ma coś do zakrycia to oczywistym jest to, że będzie robiła wiele, żeby to zakryć. Jeśli jednak jakaś kobieta woli pokazać jak najwięcej to też taką sukienkę dla siebie wybierze. Ogólnie normy podobne jak w przypadku ubierania się codziennego poza tym, że sukienkę można łatwiej dopasować do tego co się lubi i co się podoba.

Elegancja i gracja
Związane jest to też z tym, że jak się powszechnie mówi podczas takich przyjęć eleganckich więcej można czyli kobiety eksponujące na różne sposoby swoje ciało mogą to robić bez posądzenia o to, że są wulgarne czy, że ich zachowanie jest niestosowane. Dlatego wiele reguł tutaj nie obowiązuje. Trzeba po prostu wyglądać możliwie najlepiej i nie trzeba się niczego wstydzić . Dobrym pomysłem jest dobranie odpowiedniego koloru sukienki , doskonale odzwierciedlającego charakter kobiety, dodatkowo podkreślając go dodatkami różnego typu – pierścionki , bransoletki , kolczyki .
Jest tylko jedna ważna reguła, odnosząca się do specyficznego rodzaju przyjęć, a mianowicie – wesel. Jest nią to, że na weselu żadna kobieta nie może wyglądać piękniej niż pani młoda. To taka reguła, o której się często mówi jednak wielokrotnie nie da się temu po prostu zapobiec i to nie z braku ludzkiej życzliwości, ale po prostu predyspozycji .
Dlatego, podsumowując, można powiedzieć, że sukienki najpiękniejsze to takie, w jakich najpiękniej wygląda kobieta. To ona poprzez ubiór eksponuje swój gust, a rzeczy w których dobrze czuje się kobieta dodają jej pewności siebie oraz atrakcyjności , co również zostanie z pewnością zauważone przez pozostałych uczestników przyjęcia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)